Společenská odpovědnost

Snažíme se být společensky odpovědnou firmou , která vždy dostojí svým závazkům vůči našim zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům. Chceme pozitivně působit na naše okolí, podporovat různé aktivity a tím přispívat k tomu aby svět kolem nás byl lepším.

zaměstnanci

Může být něco krásnějšího než dělat to, co máte rád a vědět, že to má význam?

U nás má své místo otevřená komunikace, přátelská atmosféra a prostor pro každého jednotlivce, který může přispět svým názorem nebo návrhem.

zákazníci, dodavatelé

Férovost na prvním místě.

Vytváříme dobré vztahy s našimi dodavateli. Prostřednictvím budování silných partnerství jsme schopni poskytnout kvalitnířešení které naši zákazníci očekávají.

Zařízení nakupovat výhradně od Evropských dodavatelů u kterých je jisté že dostojí Evropským standardům.

Vždy dostát svým závazkům.

společnost

RN Servis pomáhá

Naše okolí nám není lhostejné, snažíme se podporovat organizace působící ve sportovních, sociálních, kulturních, zdravotnických odvětvích.

Pokud víte o nějakém projektu rádi jej podpoříme.
Podporujeme

Ani nyní nestojíme stranou

Ani nyní nestojíme stranou

Jarní pomocí v podobě zajištění 1000ks roušek naše podpora neskončila a v návaznosti na současné dění jsme se stali partnerem úžasného projektu "Energii lékařům" a přispěli částkou 20.000,- Kč. Tímto však naše aktivita nekončí, ceníme si práce těch, kteří nám jsou nejblíže - zaměstnanců prodejen potravin.

číst více

Společenské dění

Společenské dění

Rádi se účastníme společenského dění kolem nás a proto jsme i tentokrát vyšli vstříc žádosti starostky městské části Brno-Ivanovice a opět podpořili pořádání letošní hodové zábavy.

číst více

Podali jsme pomocnou ruku..

Podali jsme pomocnou ruku..

Romana je naše kamarádka a taky máma tří dětí. Od mládí se potýká se zákeřnou nemocí – roztroušenou sklerózou. Obrátili jsme se na ni s nabídkou finanční pomoci a přispěli jí na nový invalidní vozík.

číst více

Pomáháme a nestojíme stranou..

Pomáháme a nestojíme stranou..

Podporujeme vládní opatření a striktně se jimi řídíme. Chceme ale ujistit naše zákazníky, že jim zůstáváme i nadále k dispozici. Omezili jsme do odvolání výjezdy k preventivním servisům, naši servisní technici jsou ale připraveni zajistit vašim prodejnám bezproblémový chod. Naše obchodní a projekční oddělení omezeno není a také naši obchodní partneři stále vyrábí.

číst více

Moto Lužany 2020

Moto Lužany 2020

I tento rok jsme byli sponzorem jednoho z nejnavštěvovanějších motosrazů v ČR. Jako každý rok i letos všechny návštěvníky čekal "nadupaný" víkend se spoustou kapel a bohatým doprovodným programem

číst více

Léto je časem odpočinku a zábavy

Léto je časem odpočinku a zábavy

Když nás dlouholetý partner, pan Radek Sedláček, požádal o spolupráci, rádi jsme souhlasili a přispěli na akci místního fotbalového klubu spojenou s oslavami 100. výročí založení klubu RAFK. Součástí byl nabitý kulturní program pro dospělé i děti, kdy vrcholem pátečního a sobotního večera byl koncert skupin Katapult a Queenie

číst více

BidfoodCUP 2019

BidfoodCUP 2019

Podpořili jsme každoroční sportovní utkání zaměstnanců a rodinných příslušníků našich přátel ze společnosti Bidfood Czech Republic, s.r.o.

číst více

QuantoCup 2019

QuantoCup 2019

I letos jsme podpořili a zúčastnili se největšího otevřeného turnaje v malém fotbalu pro muže, ženy a veterány - QANTOCUP 2019. Na tuto událost se každoročně sjíždí více než 1000 přímých účastníků z celé České a Slovenské republiky vč. rodin. Jsme rádi, že jsme byli opět její součástí.

číst více

Rádi se podílíme na úspěchu druhých

Rádi se podílíme na úspěchu druhých

I v letošním roce jsme jedním z partnerů stáje Minařík Racing. Její členové nejsou již jen obchodními partnery, ale stali se i našimi přáteli. Přejeme jim mnoho úspěchů a bezpečně najetých kilometrů

číst více

Podporujeme různá sportovní klání

Podporujeme různá sportovní klání

Rádi podporujeme i sportovce z řad našich kolegů - v tomto případě Rubense, profesionálního lukostřelce, který je jedním z našich servisních techniků. Gratulujeme mu k dosaženým dobrým umístěním a přejeme spoustu dalších úspěchů. Současně mu tímto děkujeme za reprezentaci naší společnosti.

číst více

Pavel

Pavel

Jsme hrdým partnerem našeho kamaráda Pavla a podporujeme ho při různých expedicích

číst více

QuantoCup 2018

QuantoCup 2018

Největší otevřený turnaj v malém fotbalu pro muže, ženy a veterány nese vedle tradičního názvu QANTOCUP také přídomek otevřeného mezinárodního mistrovství Čech, Moravy a Slovenska. A to zcela zaslouženě, protože každoročně se sjíždí na 1000 přímých účastníků z celé České a Slovenské republiky i s jejich rodinami. Jsme rádi, že můžeme tuto událost každoročně podporovat

číst více

Stáj Minařík Racing

Stáj Minařík Racing

Podporujeme českou Rallye a stáj Minařík Racing

číst více

Dragon rugby club Brno

Dragon rugby club Brno

Jsme hrdým partnerem nejmladších brněnských rugbisčat

číst více