Společenská odpovědnost

Snažíme se být společensky odpovědnou firmou , která vždy dostojí svým závazkům vůči našim zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům. Chceme pozitivně působit na naše okolí, podporovat různé aktivity a tím přispívat k tomu aby svět kolem nás byl lepším.

zaměstnanci

Může být něco krásnějšího než dělat to, co máte rád a vědět, že to má význam?

U nás má své místo otevřená komunikace, přátelská atmosféra a prostor pro každého jednotlivce, který může přispět svým názorem nebo návrhem.

zákazníci, dodavatelé

Férovost na prvním místě.

Vytváříme dobré vztahy s našimi dodavateli. Prostřednictvím budování silných partnerství jsme schopni poskytnout kvalitnířešení které naši zákazníci očekávají.

Zařízení nakupovat výhradně od Evropských dodavatelů u kterých je jisté že dostojí Evropským standardům.

Vždy dostát svým závazkům.

společnost

RN Servis pomáhá

Naše okolí nám není lhostejné, snažíme se podporovat organizace působící ve sportovních, sociálních, kulturních, zdravotnických odvětvích.

Pokud víte o nějakém projektu rádi jej podpoříme.
Podporujeme

QuantoCup 2018

QuantoCup 2018

Největší otevřený turnaj v malém fotbalu pro muže, ženy a veterány nese vedle tradičního názvu QANTOCUP také přídomek otevřeného mezinárodního mistrovství Čech, Moravy a Slovenska. A to zcela zaslouženě, protože každoročně se sjíždí na 1000 přímých účastníků z celé České a Slovenské republiky i s jejich rodinami. Jsme rádi, že můžeme tuto událost každoročně podporovat

číst více

Podporujeme různá sportovní klání

Podporujeme různá sportovní klání

Rádi podporujeme i sportovce z řad našich kolegů - v tomto případě Rubense, profesionálního lukostřelce, který je jedním z našich servisních techniků. Gratulujeme mu k dosaženým dobrým umístěním a přejeme spoustu dalších úspěchů. Současně mu tímto děkujeme za reprezentaci naší společnosti.

číst více

Společenské dění

Společenské dění

Účastníme se i společenského dění kolem nás a proto jsme rádi vyšli vstříc žádosti starostky městské části Brno-Ivanovice a selátkem a dvěma koši doplnili tombolu letošní hodové zábavy. A my naopak děkujeme za přípravu selátka i voňavých košů plných kvalitních uzenin panu Jůzovi z Březiny u Tišnova

číst více

Stáj Minařík Racing

Stáj Minařík Racing

Podporujeme českou Rallye a stáj Minařík Racing

číst více

Dragon rugby club Brno

Dragon rugby club Brno

Jsme hrdým partnerem nejmladších brněnských rugbisčat

číst více

Pavel

Pavel

Jsme hrdým partnerem našeho kamaráda Pavla a podporujeme ho při různých expedicích

číst více